obrazek

Pozápasový report ...

11.1.2016
Coach

Dnes odehráli Nebušice první turnaj v roce 2016. Nastoupili jsme do utkání proti FBC Merkur Praha a našemu oblíbenému soupeři - IBK Kuřata Kladno. Bohužel rozpis zápasů byl postaven na hlavu a my museli mezi zápasy absolvovat třízápasovou pauzu. Nechápeme proč?!

Než-li se pustíme do hodnocení jednotlivých zápasů, tak musíme turnaj zhodnotit kladně, co se týče naší střelecké produktivity. Zkrátka stříleli jsme góly a tři hráči dokonce dosáhli na hattrick! Přičteme-li k tomu 6 pozdních příchodů, tak se jednalo z pohledu týmové kasy o velice úspěšný turnaj.

FLORBAL TEAM NEBUŠICE vs. IBK KUŘATA KLADNO 7:7 Trošku netradičně začneme druhým zápasem dnešního dne! Do zápasu s IBK Kuřata Kladno jsme vstoupili úspěšně a velice brzo se ujali vedení. Soupeř sice kontroval, ale náš tým šlapal jak hodinky a postupně jsme se ujali třígólového vedení. To jsme drželi vesměs po celé utkání. Soupeř maximálně snížil na rozdíl dvou branek. Dvoubrankové vedení panovalo i na konci třetí třetiny. To jsme však utnuli a zhruba 3 a půl minuty před koncem utkání jsme vedli o tři branky.

Nejspíš tušíte, že tento údaj nezmiňujeme jen tak. Bohužel v posledních minutách hry přišel z naší strany naprostý herní kolaps. Během 10 sekund jsme obdrželi 2 góly, soupeř snížil na rozdíl jediné branky a 30 sekund před koncem vyrovnal. Výsledek se zastavil na skóre 7:7.

Asi netřeba zmiňovat, že jsme skóre těžce nesli i vzhledem k snaze o udržení v této lize. Jediným pozitivem utkání byl hattrick kapitána Kuby Roka. Vzhledem k tomu, že bude z utkání pořízen videozáznam, tak nebudeme zápas více rozebírat. Však sami uvidíte. Dovolíme si alespoň závěrem poděkovat soupeři za další kvalitní a férové utkání odehrané v pohodové atmosféře!

FLORBAL TEAM NEBUŠICE vs FBC MERKUR PRAHA 9:3 Do utkání proti jednoznačně poslednímu týmu tabulky jsme vstoupili s vědomím, že 3 body jsou naprostá povinnost! Jak však sami víte, tak podobně "jisté" zápasy přinášejí Nebušicím největší drama.

Ze zápasu jsme pořídili pro naše bývalé hráče, Kášu a Smutňáka, Whatsapp online. Přinášíme Vám tak jeho přepis a sami se můžete podívat, jak se vlastně zápas vyvíjel.

00:00 - Vítejte u živého přenosu z dnešního utkání proti FBC Merkur Praha. Oba týmy se již připravují na hrací ploše. Postrádáme zde rozhodčí. Nejspíš si pískají v šatně na píšťalky.
00:00 - ZAČÁTEK PRVNÍ TŘETINY
00:00 - Na úvodní buly se staví Jenda. Jak tohle dopadne?!
00:01 - Jsme na míčku!
00:24 - První zákrok Méďi. Vypadá to, že se probral ze zimního spánku včas
00:32 - Matyáš Kopecký nastupuje do svého prvního utkání za nebušické muže
00:38 - Komentář od Lukáš Kášek - Ty vole, tady lidi ještě spěj
2:54 - Méďa si připisuje další zákrok. Nad soupeřem máme optickou převahu. Na střely na branku však prohráváme 0:2.
6:00 - Zapomněli bychom zmínit dnešni časomíru. Za pořadatelským stolkem sedí 2 největší ****** z týmu Desperados.
6:28 - 1:0, Jenda předložil Milanovi míček na střed a náš záletník se nemýlil
11:25 - 1:1, soupeř prokličkoval před branku a neměl problém vsítit
13:10 - 2:1, Honza Sobotka po individuálnám průniku trefuje odkrytý prostor brany
15:00 - KONEC PRVNÍ TŘETINY
00:00 - ZAČÁTEK DRUHÉ TŘETINY
00:00 - Nebušice zkouší hru na riziko a na úvodní buly staví Milana Černila
00:01 - Milan vyhrává buly a hráči Nebušic v ovacích mlátí hokejkama do mantinelu
2:28 - 3:1, Honza Chlumský "dělovkou" překvapil gólmana soupeře
9:29 - 4:1, Jenda na třetí pokus dokázal usměrnit ze vzduchu míček do branky
9:44 - 5:1, Honza Sobotka zůstal osamocený před brankou, dostal skvělou přihrávku a střelou do tyčky zvyšuje naše vedení
14:31 - Cabi leží na hrací ploše, soupeř (sedí) na trestné
14:46 - Honza Sobotka končí po krosčeku soupeře za mantinelem, oba rozhodčí mají zdviženou pravici
14:46 - Celá situace se přiostřuje. Honza Sobotka nazývá soupeře bezmozkem!
14:46 - Rozhodčí si volá oba kapitány.
14:46 - Jakub Rok svou mlčenlivostí zařídil pětiminutové vyloučení soupeře!
15:00 - KONEC DRUHÉ TŘETINY
00:00 - ZAČÁTEK TŘETÍ TŘETINY
00:01 - Hrajeme přesilovku s taktikou unavit soupeře a vystřelit až 10 sekund před jejím koncem
02:57 - Nejzajímavějším momentem početní výhody byla přihrávka Milana Černila, který nikým nebráněn odpadluje míček za manťák
04:12 - Letící florbalka zasahuje nic netušícího protihráče sedícího na střídačce do choulostivých míst
04:50 - 5:2, Nevyžitá přesilovka a brejk soupeře 4 na 1 končí gólem v naší kase
06:31, 6:2, Hattrick Honzy Sobotky po krásné přihrávce od prcka
06:58 - Medvěd teď dvěmi zákroky drži čtyřbrankový rozdíl
07:02 - Komentář od Michal Smutný - To je tak libový, Kášo
07:39 - 7:2, Honza Sobotka vrací přihrávku Jendovi a prcek dává gól
08:42 , 7:3, Přihrávka prošla brankovištěm kolem 3 našich hráčů a na druhé straně brány střílí soupeř do prázdné. Vidíme se už v šatně?
9:00 - 8:3, Honza Vítek z větší vzdálenosti vytáhnul své dělo a míček rozvlnil síťku
12:21 - Patrik netrefuje z třiceti čísel prázdnou bránu
12:57 - 9:3, druhým hráčem s hattrickem je Jenda, kterého našel skvěle Milan před prázdnou bránou
13:30 - Diváci chtějí ještě jeden gól
14:28 - Víťas chtěl dát tu největší bombu, avšak střela mu totálně nesedla a trefuje vedle stojícího soupeře do hlavy
14:56 - Honza Sobotka si jde sednout na trestnou a dovršuje triple - gól, asistence, vyloučení
15:00 - KONEC ZAPASU, 9:3
15:00 - Nebušice zase střílí góly!!! Po prvné třetině by málokdo čekal takové střelecké představení. Druhá třetina však patřila nebušickým, kteří rozjeli svůj brankostroj a jasně dominovali. Soupeř se vzmohl pouze na fauly, jimiž posílal nase hrace za manťák a sám sebe na trestnou.
15:00 - Děkujeme všem čtenářům za přízeň a někdy přístě na počtenou!!!

datum: 22.6.2018   autor: Coach

Včera proběhl poslední trénink letošní sezóny. Sejdeme se opět v září. Příjemné léto všem.

Tréninky 2017/2018

datum: 24.8.2017   autor: Coach

Úvodní trénink nové sezóny bude v úterý 12. září v hale Nebušice v běžném čase 19-21 hod. Do té doby je hala mimo provoz.

Soustedění 2016

datum: 21.7.2016   autor: Coach

Letošní soustředění proběhne 24. - 28.8. (St - Ne) v Třešti u Jihlavy. Připomínám VŠEM lékařské potvrzení, které odevzdáte na srazu. Díky a pěkné léto.

Poslední letošní trénink

datum: 21.12.2015   autor: Coach

Zítra 22.12.2015 proběhne poslední letošní trénink v naší nebušické hale a to v tradičním čase 19 - 21 hod. Po něm se rozejdeme na zasloužený vánoční odpočinek a sejdeme se opět příští rok 5 ledna.

Tréninky o Velikonocích

datum: 30.3.2015   autor: Coach

Během velikonočních prázdnin probíhají tréninky dorostu i mužů normálně. ÚT + Čt 18-21 hod.